Obsługa księgowa i rachunkowa

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej wiąże się z wieloma obowiązkami w zakresie księgowym. Nie każdy właściciel zna się na obowiązujących przepisach i jest biegły w zagadnieniach związanych z kadrami, płacami i podatkami.

Znacznie częściej przedsiębiorcy się na nich nie znają, a co za tym idzie, potrzebują profesjonalnej pomocy w tym zakresie. Taką pomoc oferuje nasze biuro rachunkowe. Zajmujemy się na co dzień zagadnieniami związanymi zarówno z prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, jak i dokumentacją związaną z rozliczaniem podatków tj. VAT czy ryczałt. W imieniu naszych klientów rozliczamy płace, prowadzimy dokumenty kadrowe oraz te związane z ZUS.

Ponadto można z nami sporządzić wnioski o dotacje unijne. Klienci cenią sobie nasz profesjonalizm, ciągłą naukę oraz fakt, iż możemy fachowo reprezentować ich przed Urzędem Skarbowym czy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. To sprawia, że nie muszą się już stresować kontrolami, ponieważ z naszą pomocą wszystko odbywa się szybko oraz sprawnie.