Biuro rachunkowe – Poznań Winogrady

Nasze biuro rachunkowe zaprasza do współpracy przedstawicieli biznesu z Poznania i okolic oraz całego kraju. Oferujemy konkurencyjne warunki, sprawną i rzetelną obsługę oraz indywidualne podejście do potrzeb każdego z klientów.

Nasze biuro rachunkowe z Poznania Winogrady wyspecjalizowało się w rozliczaniu księgowości (zarówno małych jak i dużych firm), kadr, płac i rachunkowości. Zapewniamy także kompleksową obsługę projektów, realizowanych przy wsparciu dotacji unijnych. Posiadamy zgrany i zaangażowany zespół, którego działania zostały uhonorowane świadectwem kwalifikacji Ministerstwa Finansów. Stale poszerzamy i uaktualniamy swoją wiedzę, by móc świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie. Oferowane przez nas usługi, są objęte ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.

Stawiamy na przejrzystość działania, sumienne wypełniane wszelkich zobowiązań oraz terminowość, zgodną z zapisami w regulacjach prawnych. Pomagamy, doradzamy i inspirujemy do działania. Zachęcamy do kontaktu już dzisiaj.