Finanse i rachunkowość – Poznań

Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu finansów i rachunkowości w Poznaniu oraz okolicach. Z racji charakteru działalności i możliwości jakie daje praca przy użyciu sieci internetowej, jesteśmy także otwarci na zlecenia z innych regionów.

Zapewniamy profesjonalne i rzetelne podejście, oparte na stale aktualizowanej i poszerzanej wiedzy z zakresu obecnie obowiązujących przepisów prawa. Zapewniamy kompleksową obsługę, obejmującą nie tylko kadry i płace ale także pełną rachunkowość a nawet rozliczanie inwestycji, powstałych z wykorzystaniem funduszy unijnych. Proponujemy konkurencyjne warunki, pełną poufność i szerokie wsparcie merytoryczne.

Nasze usługi objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej a wysoką jakość obsługi oferuje świadectwo kwalifikacji, wydane przez Ministerstwo Finansów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i kontaktu w sprawie nawiązania współpracy jeszcze dzisiaj. Zaangażowanie i dokładność to nasze priorytety, którym pozostajemy wierni od lat.