Obsługa kadrowo – płacowa

Profesjonalne obsługa firm w zakresie kadr oraz płac wymaga ciągłego doskonalenia, oraz poszerzania posiadanych kompetencji w tym zakresie. Prawo i rozporządzenia zmieniają się często i przedsiębiorcom jest ciężko za tymi zmianami nadążyć.

Dlatego też fachowa pomoc w tym zakresie jest nieoceniona. Nasza firma oferuje obsługę kadrowo-płacową na najwyższym poziomie co mogą potwierdzić nasi zadowoleni klienci. Zajmujemy się zarówno przygotowaniem pełnej dokumentacji związanej z zatrudnianiem oraz zwalnianiem pracowników, jak i bieżącą obsługą, która wiąże się zarówno ze sporządzaniem i przekazywaniem dokumentów do ZUS, jak i Urzędu Skarbowego. Rozliczanie list płac, przygotowywanie kart wynagrodzeń, sporządzanie umów o pracę, umów zleceń, umów o dzieło oraz świadectw pracy czy rozliczeń rocznych należy do naszych obowiązków.

Za całość prac bierzemy odpowiedzialność, ponieważ jesteśmy pewni naszych umiejętności oraz kompetencji. Stoi za nami wiele lat doświadczenia w branży i ciągle poszerzana wiedza dlatego możemy zapewnić naszym klientom najwyższą jakość świadczonych usług.