Obsługa Księgowa – Poznań

Prowadzone przez nas biuro rachunkowe świadczy profesjonalne usługi z zakresu rachunkowości, finansów przedsiębiorstw oraz ubezpieczeń społecznych. Działamy na terenie Wielkopolski, gdzie setkom klientów jest już znana nasza zawsze rzetelna, szybka i bezbłędna obsługa księgowa. Poznań to siedziba naszej firmy, niemniej chętnie obsługujemy również klientów z pobliskich miejscowości. Tym co nas wyróżnia jest posiadanie certyfikatu Ministerstwa Finansów, a także wysokiego ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej. Ponadto nasi księgowi uczestniczą w specjalistycznych kursach z rachunkowości, które pozwalają na bieżąco aktualizować ich dotychczas zdobytą wiedzę.

Pomożemy Państwu dokonać wyboru najbardziej korzystnej pod każdym względem formy księgowości i opodatkowania, a także zajmiemy się rozliczaniem podatku dochodowego oraz VAT. W zakres naszych usług wchodzi zarazem przygotowywanie deklaracji podatkowych, a także realizacja wszelkich zobowiązań wobec Urzędu Skarbowego oraz Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Mamy więc gorącą nadzieję, że już wkrótce przekonają się Państwo sami, jak wygląda niezawodna i stojąca zawsze na wysokim poziomie obsługa księgowa. Poznań dzięki naszemu wsparciu stanie się najlepszym miejscem do prowadzenia firmy!

Satysfakcja klienta

To dla nas najwyższa wartość. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi zawsze pozostawały na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej