Prowadzenie księgowości dla projektów unijnych

Pełna-księgowość-księgi-handlowe

Wraz z wejściem naszego kraju do wspólnoty europejskiej zyskaliśmy możliwość korzystania z bogatej oferty dotacji unijnych na rozwój firm oraz przedsiębiorstw z różnych branż. Zainteresowanie tą formą wsparcia jest ogromne jednakże właściciele firm często nie radzą sobie z prowadzeniem księgowości dla projektów unijnych.

Nie ma co ukrywać że aby robić to dobrze trzeba na bieżąco studiować zmieniające się przepisy oraz rozporządzenia. Przedsiębiorcy najczęściej wolą skupić się na bieżącym prowadzeniu działalności a prowadzenie dokumentacji projektów unijnych zlecają naszej firmie. Dzięki naszej pomocy prowadzenie wyodrębnionej ewidencji księgowej projektu nie nastręcza najmniejszych nawet problemów. Wszystkie dokumenty księgowe opisane są zgodnie z wymogami które zawiera umowa projektowa.

Ponad to zajmujemy się także sporządzeniem wniosków o płatność. W gronie naszych współpracowników mamy firmy które zajmują się pozyskiwaniem środków unijnych które możemy z powodzeniem polecić jeśli nasz klient chciałby z takiej formy wsparcia skorzystać.