Prowadzenie księgowości firmy

Prowadzenie bieżącej księgowości firmy niezależnie od jej wielkości wymaga nie tylko doświadczenia, ale i dużej ciągle aktualizowanej wiedzy. Bez tego nietrudno o kosztowną pomyłkę, której rozwiązanie zajmuje wiele czasu i kosztuje nie mniej stresu.

Dlatego nie warto działać na własną rękę. Znacznie lepiej, wygodniej oraz bezpieczniej jest powierzyć prowadzenie prac finansowo księgowych zaufanym specjalistom z naszej firmy. Zajmujemy się rozliczeniami podatkowymi, prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, prowadzeniem ksiąg handlowych, rozliczaniem ryczałtu, prowadzeniem spraw kadrowych, płacowych oraz związanych z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Doradzamy także w sprawach związanych z zaległościami w płatnościach od klientów oraz w temacie możliwości uzyskania dotacji na rozwój swojego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się wszystkim od przysłowiowego A do Z, aby nasi klienci mogli w tym czasie zająć się prowadzeniem i rozwijaniem własnego biznesu. Zdajemy sobie sprawę ile czasu oraz energii potrzeba na codzienne wyzwania dlatego też zdejmujemy klientom ciężar zajmowania się dodatkowo księgowością przedsiębiorstwa.