Rejestracja firmy przez telefon

Czy istnieje możliwość, by zarejestrować firmę przez telefon? Jak najbardziej – we współpracy z konsultantem, który przeprowadzi przez proces generowania formularza.

To właśnie jemu podajesz wszystkie dane, niezbędne do wypełnienia wniosku rejestracyjnego, by mógł wprowadzić je do systemu (czyli Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej). Ponadto, konsultant pomoże wyjaśnić wszelkie wątpliwości, związane z rejestracją. Po wykonanej rozmowie, na podany numer telefonu komórkowego, przesłany zostanie SMS z numerem wniosku. Należy udać się z nim do zadeklarowanego urzędu (miasta, gminy bądź dzielnicy), w celu wydrukowania i podpisania dokumentu.

Tylko wtedy, proces rejestracji może zostać uznany za kompletny. Warto pamiętać o tym, by podczas wizyty w urzędzie, mieć ze sobą dowód osobisty. Jego okazanie będzie niezbędne do wygenerowania i podpisania wniosku. Udogodnienie to ma uprościć czas, konieczny do rejestracji firmy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z całym procesem, zapraszamy do kontaktu.