Usługi Księgowe w Poznaniu

Prawidłowe sporządzanie operacji finansowo-księgowych własnej firmy to na tyle istotna kwestia, że nie warto powierzać jej przypadkowym osobom. Nasze biuro księgowe działające na terenie Wielkopolski zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych i kompetentnych specjalistów, dlatego z całą pewnością dokumentacja Państwa firmy znajdzie się w dobrych rękach! Zapewniamy o całkowitej poufności wszelkich uzyskanych danych, a także wysokim bezpieczeństwie prowadzonej rachunkowości. Posiadamy bowiem rekomendację Ministerstwa Finansów, a także ubezpieczamy swoich klientów na wypadek powstania błędów księgowych. Realizujemy naprawdę tanie, a zarazem profesjonalne usługi księgowe. Poznań to miejsce lokalizacji naszego biura, gdzie z niecierpliwością oczekujemy na Państwa wizytę.

W zakres naszych usług wchodzi również prowadzenie ewidencji środków trwałych, a także naliczanie okresowej amortyzacji. Pomagamy ponadto firmom pozyskiwać dofinansowania, rozliczać dochody z Urzędem Skarbowym oraz sporządzać roczne deklaracje PIT. Nie muszą się zatem Państwo już dłużej zastanawiać nad wyborem firmy realizującej usługi księgowe. Poznań to dzięki naszej działalności wyjątkowo przyjazne przedsiębiorcom miejsce!

Satysfakcja klienta

To dla nas najwyższa wartość. Dlatego dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi zawsze pozostawały na najwyższym poziomie.

Dowiedz się więcej